
Покришка на моно-колесо, електро-скутер 16*3.0 E-bike
745 ₴
- В наявності
- Код: 122761
+380 (93) 779-13-82
- +380 (96) 680-92-42
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Покришка на моноколесо, електроскутер (2.75-12) 16*3.0 E-bike
Максимальне навантаження 75kg
Норма нейлонового шару 4PR
Безкамерка.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Посадковий діаметр шини | 12" |
| Виробник | Wanda |
| Країна виробник | Китай |
| Тип шини | Полусліки |
| Призначення | Enduro |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Безкамерна TL |
| Ширина шини | 2.75" |
| Індекс навантаження шини | 42 |
| Індекс швидкості | F |
| Територія шин | Літні шини |
| Зовнішній діаметр шини | 16" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 745 ₴



