Покришка на моноколесо, електроскутер (2.75-12) 16*3.0 E-bike
Максимальне навантаження 150kg
Норма нейлонового шару 4PR
Безкамерка.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Посадковий діаметр шини | 12" |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс навантаження шини | 42 |
| Індекс швидкості | F |
| Призначення | Моноколесо |
| Зовнішній діаметр шини | 16" |
| Територія шин | Літні шини |
| Тип | Безкамерна TL |
| Ширина шини | 2.75" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 805 ₴






