Мотопокришка 3.75-19 TT General Style
Виробництво Китай
Індекс навантаження: 61(257кг)
Індекс швидкості: Р(150км/год)
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | General |
| Країна виробник | Китай |
| Індекс навантаження шини | 61 |
| Індекс швидкості | P |
| Посадковий діаметр шини | 19" |
| Стан | Новий |
| Тип | Камерна "TT" |
| Ширина шини | 3.75" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр колеса/диска | 19" |
| Основні атрибути | |
| Територія шин | Літні шини |
| Призначення | Мотоцикли/квадроцикли |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 449 ₴





