Покришка на скутер 90/90-10 TL GAMA
Безкамерка TL
Індекс навантаження 56 (224kg)
Індекс швидкості L
Норма кульності 6PR
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Gama |
| Країна виробник | Китай |
| Висота профілю шини | 90 |
| Індекс навантаження шини | 56 |
| Індекс швидкості | L |
| Посадковий діаметр шини | 10" |
| Стан | Новий |
| Тип | Безкамерна "TL" |
| Ширина шини | 90 мм |
| Основні атрибути | |
| Територія шин | Літні шини |
| Призначення | Мотоцикли/квадроцикли |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр колеса/диска | 10" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 807 ₴





