Топ

Покришка на мопед 3,00-10 Всюдихід 8PR ТL
851 ₴
- В наявності
- Код: 2036
+380 (93) 779-13-82
- +380 (96) 680-92-42
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
3,00-10 ВЕЗДЕХОД
Покришка підвищеного проходження.
Якісна без камерна кришка розміром 3.00-10. (TL)
Має (8PR) шаровий нейлоновий корд 2 шари на боковинах профілю.
Вона забезпечує чудове зчеплення з дорогою та тривалий термін експлуатації.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Naidun |
| Країна виробник | Китай |
| Вид шини | Радіальна |
| Стан | Новий |
| Тип | Безкамерна "TL" |
| Ширина шини | 3" |
| Посадковий діаметр шини | 10" |
| Індекс швидкості | G |
| Індекс навантаження шини | 49 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр колеса/диска | 10" |
| Основні атрибути | |
| Призначення | Мотоцикли/квадроцикли |
| Територія шин | Всесезонні шини |
Інформація для замовлення
- Ціна: 851 ₴





