Покришка на причіп 4.00-10 АвтоЕлка TL
Максимальна покришка Максимальне навантаження 280 KG
Норма кульності 8PR
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип | Безкамерна "TL" |
| Ширина шини | 4" |
| Посадковий діаметр шини | 10" |
| Основні атрибути | |
| Територія шин | Літні шини |
| Призначення | Мотоцикли/квадроцикли |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр колеса/диска | 10" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 911 ₴






