Покришка на скутер 110/90-10 H-603 Chao Yang
Безкамерка, якісна м'яка покришка, підходить на японські та китайські скутера та діаметром колеса 10 дюймів, підходить Yamaha Gear (Джіар) виробник — Chao Yang
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Chaoyang |
| Країна виробник | Китай |
| Висота профілю шини | 90 |
| Стан | Новий |
| Ширина шини | 110 мм |
| Посадковий діаметр шини | 10" |
| Основні атрибути | |
| Територія шин | Літні шини |
| Призначення | Мотоцикли/квадроцикли |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр колеса/диска | 10" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 288 ₴




