Мотопокрышка 130/60-13 TL (119) MOTOR SPORT Sosoon безкамерна
Виробництво Китай
Індекс навантаження: 60 (250кг)
Індекс швидкості L (120км/год)
Протектор 119 спрямований
Rim 3.50 - захист обіддя диску
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Sosoon |
| Країна виробник | Китай |
| Висота профілю шини | 60 |
| Стан | Новий |
| Ширина шини | 130 мм |
| Посадковий діаметр шини | 13" |
| Індекс швидкості | L |
| Індекс навантаження шини | 60 |
| Основні атрибути | |
| Тип | Диск |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Мотоцикли/квадроцикли |
| Діаметр колеса/диска | 13" |
| Територія шин | Літні шини |
Інформація для замовлення
- Ціна: 978 ₴







